Darts / 【DMC】COLOR'S LOUVE Akina Kusumoto Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DMC |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.25mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
Specifications
Material:90% tungsten
Length:44.0mm
Maximum Diameter:7.25mm
Weight:17.0g
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )
Recently checked items
-
CONDOR
Bubalus James Bailey Model teadrop long clearblackJPY 1,300 ( USD 8.23 )
-
MONSTER
OGRE III V4 Morihiro Hashimoto Model No.5 18gJPY 16,296 ( USD 103.38 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE BABE Akiho Konno ModelJPY 9,799 ( USD 62.17 )
-
Flight-L
KTM. Model ver.2 Rocket BlackJPY 990 ( USD 6.28 )
-
SHADE
SPECIAL COLLABORATION Aika Ohsugi COLLABO T-shirt White XXLJPY 4,000 ( USD 25.37 )
-
TARGET
PRIME SERIES MAYO GENERATION-6 MAYUKO MORITA Model 210407JPY 16,000 ( USD 101.51 )