Darts / 【TARGET】REBEL REBORN SIRIUS Yuta Hayashi model 210118
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
JAPAN Yuta Hayashi model.
The outline is a long straight barrel with a cleverly constructed step.
The simple yet edgy groove creates a unique feeling.
Specifications
Material: 90% Tungsten
Length: 51.0mm
Maximum diameter:6.4mm
Barrel Weight:18.0g
Standard:2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
Yuta Hayashi Model Items
-
TARGET
PRIME SERIES SIRIUS G3 MAX Yuta Hayashi Model 2BA 210447JPY 16,000 ( USD 101.80 )
-
TARGET
REBEL REBORN SIRIUS Yuta Hayashi model 210118JPY 9,200 ( USD 58.53 )
-
TARGET
BLACK MARQUE SIRIUS 2.0 Yuta Hayashi Model 2BA 210257JPY 13,000 ( USD 82.72 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS2024 PLAYER SET Yuta HayashiJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
TARGET
PRIME SERIES SIRIUS G3 Yuta Hayashi Model 2BA 210420JPY 16,000 ( USD 101.80 )
-
L-Flight
PRO Yuta Hayashi Model ver.1 Kite BlackJPY 990 ( USD 6.29 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )