Darts / 【one80】Gunner Omega2 Lourence Ilagan Model 2BA 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | one80 |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
The One80 Gunner Omega2 Lourence Ilagan Model 2BA features a 43mm overall length and a 7.2mm maximum diameter.
■Specs
Material: 90% Tungsten
Barrel Weight: 18.0g
Overall Length: 43.0mm
Max Diameter: 7.2mm
Standard: 2BA
■Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flights x 3 (1 set)
Shaft x 6 (2 sets)
Chip x 3 (1 set)
Lourence Ilagan Model Items
-
one80
Gunner4 Lourence Ilagan Model Steel 24gJPY 18,700 ( USD 118.98 )
-
one80
Gunner3 Lourence Ilagan Model Steel 22gJPY 18,700 ( USD 118.98 )
-
one80
Gunner4 Lourence Ilagan Model Steel 22gJPY 18,700 ( USD 118.98 )
-
one80
Gunner4 Lourence Ilagan Model 2BA 20.5gJPY 18,700 ( USD 118.98 )
-
one80
Gunner4 Lourence Ilagan Model Black Sand Blast 2BA 18gJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
one80
Gunner80 Lourence Ilagan Model Steel 24gJPY 13,200 ( USD 83.98 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )