Darts / 【UNICORN】NOIR GARY ANDERSON Model PHASE5 Steel 23g No.27852
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 52.4mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
■Specifications
Material:90% Tungsten
Overall Length:52.4mm
Max Diameter:6.4mm
Barrel Weight:23.0g
Standard Hard
■ Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
GARY ANDERSON Model Items
-
UNICORN
WORLD CHAMPION GARY ANDERSON Model PHASE5 Steel 23g No.29022JPY 11,999 ( USD 76.35 )
-
UNICORN
NOIR 90% TUNGSTEN GARY ANDERSON 27G No.27803JPY 13,037 ( USD 82.95 )
-
UNICORN
NOIR GARY ANDERSON Model PHASE5 Steel 25g No.27854JPY 14,000 ( USD 89.07 )
-
UNICORN
NOIR GARY ANDERSON Model PHASE5 Steel 21g No.27850JPY 14,000 ( USD 89.07 )
-
UNICORN
NOIR 90% TUNGSTEN GARY ANDERSON 25G No.27802JPY 13,037 ( USD 82.95 )
-
Unicorn
ULTRAFLY .100 PLUS W/C JELLE KLAASEN No.68777JPY 326 ( USD 2.06 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )