Darts / 【UNICORN】WORLD CHAMPION GARY ANDERSON Model PHASE5 2BA 20g No.04503
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 52.4mm |
| Weight (barrel Only) | 18.4g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
■Specifications
Material: 90% Tungsten
Overall Length: 52.4mm
Max Diameter: 6.4mm
Barrel Weight: 18.4g
Standard: 2BA
Standard: 2BA
■ Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 12 (4 sets)
Shaft x 9 (3 sets)
Tip x 3 (1 set)
GARY ANDERSON Model Items
-
UNICORN
NOIR GARY ANDERSON Model PHASE5 2BA 18g No.23831JPY 14,000 ( USD 88.17 )
-
UNICORN
WORLD CHAMPION GARY ANDERSON Model PHASE5 Steel 21g No.29020JPY 11,999 ( USD 75.57 )
-
UNICORN
NOIR GARY ANDERSON Model PHASE5 2BA 20g No.23832JPY 14,000 ( USD 88.17 )
-
UNICORN
S/T WORLD CHAMPION TUNGS GARY ANDERSON 25G No.29003JPY 11,000 ( USD 69.27 )
-
UNICORN
S/T WORLD CHAMPION TUNGS GARY ANDERSON 21G No.29001JPY 11,000 ( USD 69.27 )
-
Unicorn
ULTRAFLY .100 PLUS W/C JELLE KLAASEN No.68777JPY 326 ( USD 2.05 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )