Darts / 【UNICORN】CONTENDER MADARS RAZMA Model Steel 25g No.11231
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.8mm |
| Weight (barrel Only) | 25.0g |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
■Specs
Material:Tungsten 95%
Overall Length:50.8mm
Max Diameter:6.7mm
Barrel Weight:25.0g
Standard:Hard
■ Contents
Barrel x 3(1set)
Flight x 3(1set)
Shaft x 3(1set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
CLEMENS 95K GABRIEL CLEMENS Model 2BA 19g 210390JPY 18,000 ( USD 114.53 )
-
COSMO DARTS
csp0111JPY 6,050 ( USD 38.48 )
-
CAMEO
Multi Case caa0186 PinkJPY 1,027 ( USD 6.53 )
-
Unicorn Gripper3 TWO TONE Shaft Blue/White M No.78731 JPY 458 ( USD 2.91 )
-
DYNASTY
A-FLOW Larry Butler model STEELJPY 9,982 ( USD 63.51 )
-
FLAGS
T-Shirts 2024 Limited Edition White MJPY 4,900 ( USD 31.17 )