Darts / 【L-Style】BarLip Neon Green
SPEC
| Category | Soft-tip Darts(brass) , House Darts |
|---|---|
| Maker | OTHERS |
| Materials | Brass |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 12.0g |
| Maximum Diameter | 7.9mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
The BarLip is the ultimate house darts set!
The BarLip Darts Set is the ultimate house darts set, featuring a new material for improved durability and six new color variations.
■Specs
Material: Brass
Overall Length: 44.0mm
Max Diameter: 7.9mm
Barrel Weight: 12.0g
*Sold as a single unit.
This dart is for 1/4 Tips only.
Not for use with 2BA Tips.
Tip color may vary from photo.
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )
Recently checked items
-
TARGET
REBEL REBORN PEGASUS Chen Hai Long modelJPY 8,360 ( USD 53.04 )
-
CONDOR
AXE Matt Campbell Model GINJA NINJA Standard Medium BLACKJPY 1,879 ( USD 11.92 )
-
DMC
SUS DIABLO 2BAJPY 3,080 ( USD 19.53 )
-
DMC
UNITE14 acute GOLDJPY 13,241 ( USD 84.00 )
-
TARGET
tap0053 MJPY 8,148 ( USD 51.70 )
-
TARGET
HOODIE 2019 GRAY/RED 2XLJPY 7,130 ( USD 45.23 )