Darts / 【one80】CHAMELEON LAPIS LAZULI Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | one80 |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 52.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
The front has a large gaping ring cut and a stylish X-cut.
■Specifications
Material: 90% tungsten
Total length: 52.0mm
Max. diameter: 6.8mm
Barrel weight: 24.0g
Standard: Hard
Contents
Barrels x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 6 (2 sets)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
ORB 02 Steel 22g 190088JPY 6,200 ( USD 39.44 )
-
TARGET
K-FLEX NATHAN ASPINALL MODEL Standard Short Black 410141JPY 2,480 ( USD 15.77 )
-
JAKO
jkc0412 RedJPY 4,400 ( USD 27.99 )
-
DMC
Maverick Tomonari SP2 Tomonari Kurokawa model SteelJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
FLAGS
T-Shirts Standard White XXXLJPY 3,900 ( USD 24.81 )
-
PICPIN
Kafunsho EJPY 500 ( USD 3.17 )