Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE LUNE2 natsuki adachi Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
The main grip area with inverted R is a supreme combination of double rings and rings.
The main grip area is a supreme combination of double rings and rings, leading the user from the grip to the moment of release.
The simple design and aperture of the front area, dyed with purple point coating, is designed to prevent unnecessary adjustments at the fingertips.
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 45.0mm
Maximum diameter: 7.4mm
Barrel weight: 19.5g
Standard: 2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
Natsuki adachi Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LUNE3 NATSUKI ADACHI MODEL 2BA 18gJPY 15,800 ( USD 99.50 )
-
L-Flight×DYNASTY
PRO Natsuki blackJPY 850 ( USD 5.34 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LUNE3 NATSUKI ADACHI MODEL 2BA 20gJPY 15,800 ( USD 99.50 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT type LUNE natsuki adachi ModelJPY 14,800 ( USD 93.20 )
-
L-Flight×DYNASTY
PRO Natsuki whiteJPY 850 ( USD 5.34 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )