Darts / 【BAT DARTS】SUPER BAT RYU-00 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | bat darts |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Length | 47.5mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 158.91 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/20 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 47.5mm
Maximum diameter: 7.2mm
Barrel weight: 19.0g
Standard: 2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.98 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.86 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.91 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.74 )
Recently checked items
-
PHOENIX CLUB CARD
PHOENicA 2020_04 Flower 2020 springJPY 550 ( USD 3.45 )
-
PHOENIX card
pxa1001JPY 524 ( USD 3.30 )
-
PHOENIX CLUB CARD
NO.2071 LionJPY 524 ( USD 3.30 )
-
harrows
SILIKA LUMEN FLIGHT Shape Yellow 5117JPY 489 ( USD 3.08 )
-
PHOENIX card
pxa1005JPY 524 ( USD 3.30 )
-
PHOENIX card
pxa1010JPY 524 ( USD 3.30 )