Darts / 【COSMODARTS】Royden Lam v4 Royden Lam Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 46.5mm |
| Weight (barrel Only) | 21.9g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 158.91 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/20 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
The main grip section has been modified to meet Royden's current needs.
The vertical groove on the front of the barrel was modified based on Royden's own handwriting.
Specifications
Material: 90% Tungsten
Overall length: 46.5mm
Maximum diameter: 7.0mm
Barrel weight: 21.9g
Standard: Hard
Contents
Barrels x 3 (1 set)
Royden Lam Model Items
-
COSMODARTS
ROYDEN LAM 3 steelJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
Fit Flight
Royden Lam Model ver.4 Super Kite WhiteJPY 870 ( USD 5.46 )
-
COSMO DARTS
ROYDEN LAMJPY 13,200 ( USD 83.06 )
-
COSMODARTS
ROYDEN LAM 3 2BAJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
Fit Flight
Royden Lam Model ver.5 Super Kite DblackJPY 870 ( USD 5.46 )
-
Fit Flight Air
Royden Lam Model ver.4 Shape Kite White Limited EditionJPY 946 ( USD 5.95 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.98 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.86 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.91 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.29 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )