Darts / 【CUESOUL】Anubis Ryoji Tsunami Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | QSOL |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 43.0mm
Maximum diameter:7.4mm
Barrel weight: 18.0g
Standard: 2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
K-FLEX Shape Short Purple Limited Edition 410256JPY 1,580 ( USD 10.05 )
-
S4
Second impactJPY 15,400 ( USD 97.98 )
-
COSMO DARTS
csp0101JPY 6,050 ( USD 38.48 )
-
ULTIMA DARTS
KAISER5 TYPE1 Plus Shuichi Enokuma ModelJPY 15,950 ( USD 101.48 )
-
SHADE
Kenichi Ajiki COLLABORATION T-SHIRT 2023 Navy LJPY 4,000 ( USD 25.45 )