Darts / 【CANIS MAJER DARTS】M44XR Sayuri Nishiguchi Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | CANIS MAJOR DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Triple ring cut , Multifaceted Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 159.59 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/2 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 42.0mm
Maximum diameter:7.2mm
Barrel weight: 17.5g
Standard: 2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Sayuri Nishiguchi Model Items
-
【L-Flight】】PRO Sayuri Nishiguchi Model ver.2 Shape White JPY 880 ( USD 5.51 )
-
L-Flight
PRO Sayuri Nishiguchi Model ver.1 shape MIXJPY 880 ( USD 5.51 )
-
CANIS MAJER DARTS
M44FGAS-OCTAGON Sayuri Nishiguchi ModelJPY 17,930 ( USD 112.34 )
-
【L-Flight】】PRO Sayuri Nishiguchi Model ver.2 Standard KAMI MIX JPY 920 ( USD 5.76 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.70 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.27 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.25 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.40 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.58 )