Darts / 【one80】Mobilizer #02 2BA 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts(brass) |
|---|---|
| Maker | one80 |
| Materials | Brass |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 57.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 8.0mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
Mobilizer is a new brass darts series from One80.
This stylish dart set has a chic design with a less flashy black coating.
Specifications
Material: Brass
Length: 57.0mm
Maximum diameter: 8.0mm
Barrel weight: 18g
Standard:2BA
Center of gravity: Center
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 6 (2 sets)
Tips x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Flight-L×DMC
Like NO Other Slim WhiteJPY 840 ( USD 5.34 )
-
one80
Luxor Delta 2BA 18gJPY 9,900 ( USD 62.98 )
-
Joker Driver
HYBRID TAURUS2JPY 10,083 ( USD 64.15 )
-
CONDOR
AXE Miyu Miyawaki Model FOOTPRINT BEAR 2 Standard Short Neon MIXJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
Edge Sports
Master Flight msf0607 Shape RedJPY 513 ( USD 3.26 )
-
Harrows
BLAZE Style A 16gRJPY 4,620 ( USD 29.39 )