Darts / 【DMC】Sabre Sunny SP3 Mitsuhiko Tatsunami Model 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DMC |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 44mm
Maximum diameter:7mm
Barrel weight: 20.5g
Standard: 2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
The design of flights and shafts may be changed by lot.
Mitsuhiko Tatsunami Model Items
-
DMC
Sabre Sunny SP3 Mitsuhiko Tatsunami Model Black SteelJPY 18,700 ( USD 118.64 )
-
【L-Flight】】PRO Mitsuhiko Tatsunami Model ver.2 Shape KAMI MIX JPY 990 ( USD 6.28 )
-
DMC
Sabre Sunny SP2 Mitsuhiko Tatsunami Model Black 2BAJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
【L-Flight】】PRO Mitsuhiko Tatsunami Model ver.2 Shape MIX JPY 990 ( USD 6.28 )
-
DMC
Sabre Sunny SP2 Mitsuhiko Tatsunami Model Bronze 2BAJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
DMC
Sabre Sunny SP2 Mitsuhiko Tatsunami Model Gold SteelJPY 17,600 ( USD 111.66 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )