Darts / 【COSMODARTS】DISCOVERY LABEL Trish Grzesik Model 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Steer cut( Step cut ) , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 158.91 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/20 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
DISCOVERY LABEL is proud to introduce a new barrel from Canadian player Trish Grzesik!
You will surely fall in love with the bright purple design. How about adding it to your collection?
■Specs
Material: 90% tungsten
Total length: 50.0mm
Maximum diameter: 6.7mm
Barrel weight: 20.0g
Standard: 2BA
Center of Gravity:Front
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
Trish Grzesik Model Items
-
Fit Flight
Trish Grzesik Model ver.5 Super Slim PurpleJPY 870 ( USD 5.46 )
-
Fit Flight
Trish Grzesik Model ver.4 Standard MagentaJPY 870 ( USD 5.46 )
-
Fit Flight
Trish GRZESIK 3 StandardJPY 712 ( USD 4.47 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Trish Grzesik Model SteelJPY 11,550 ( USD 72.67 )
-
COSMODARTS
FANTASIA 3 Trish Grzesik Model SteelJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
Fit Flight
fif1342 Super SlimJPY 712 ( USD 4.47 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.98 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.86 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.91 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.29 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )