Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE JUJAK-ASCENSION45- Park Hyunchul Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
A-FLOW BLACK LINE COATING TYPE darts barrels are now available in Steel specification.
Specifications
Material: 95% Tungsten
Overall length: 45.0mm
Maximum diameter: 6.8mm
Barrel weight: 23.0g
Standard: Hard
Center of Gravity:Front
Contents
Barrels x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Park Hyunchul Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"JUJAK-ASCENSION45-"Park HyunchulJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"JUJAK-ASCENSION42-"Park HyunchulJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE JUJAK PARK HYUNCHUL model STEELJPY 9,799 ( USD 62.34 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE JUJAK-ALPHA Park Hyunchul ModelJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE JUJAK AWAKEN S Park Hyunchul Model SteelJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE JUJAK-ALPHA・T Park Hyunchul ModelJPY 15,800 ( USD 100.52 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
MASTER STROKE
GLICO Aloha shirt Yasutoshi Matsumoto Model Blue 3LJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
CAMEO
DRESS SLEEVE CROSS BROWNJPY 2,036 ( USD 12.94 )
-
Edge Sports
eds0314JPY 712 ( USD 4.53 )
-
SHADE
PLAYER Face Towel 2025 Shunpei NogeJPY 3,000 ( USD 19.08 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model SteelJPY 13,200 ( USD 83.98 )