Darts / 【Joker Driver】-ZERO- AGE Eguchi Model 2013 Polish MidRear
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 38.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Center Of Gravity | Rear |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Yuji Eguchi Model Items
-
SHADE
Yuji Eguchi Model T-SHIRT 2020 MJPY 3,900 ( USD 24.81 )
-
G's DARTS
MARVELOUS 5 Yuuya Eguchi ModelJPY 12,800 ( USD 81.44 )
-
G's DARTS
MARVELOUS3S Yuuya Eguchi ModelJPY 12,731 ( USD 81.00 )
-
Fit Flight
Yuji Eguchi Model ver.3 Shape PurpleJPY 870 ( USD 5.53 )
-
G's DARTS
MARVELOUS IV Yuji Eguchi Model STEELJPY 10,800 ( USD 68.71 )
-
SHADE
Yuji Eguchi Model T-SHIRT 2020 XLJPY 3,900 ( USD 24.81 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )