Darts / 【Joker Driver】NEXUS08 BINGO(Center)
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Joker Driver
NEXUS08 BINGO(Front)JPY 25,300 ( USD 160.97 )
-
Joker Driver
NEXUS06 DICE 16.5(MidFront)JPY 25,300 ( USD 160.97 )
-
csa0801 JPY 398 ( USD 2.52 )
-
unicorn
uns0403 ShortJPY 189 ( USD 1.19 )
-
Joker Driver
NEXUS21 POKER2 Scuderia 37mm MidFrontJPY 44,000 ( USD 279.96 )
-
unicorn
["Aluminum"] uns0002 ShortJPY 587 ( USD 3.72 )