Darts / 【Joker Driver】NEXUS21 POKER2 Scuderia 37mm MidFront
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Length | 37.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
unicorn
["Aluminum"] uns0002 ShortJPY 587 ( USD 3.72 )
-
Joker Driver
-ZERO- S/T 2013 standard PolishJPY 60,500 ( USD 384.95 )
-
LARO
lrs1421 ClearJPY 570 ( USD 3.63 )
-
infinity Balance
bracelets GOLD version Blue SJPY 5,500 ( USD 34.99 )
-
Joker Driver
NEXUS04 BLACK JACK(Center)JPY 38,500 ( USD 244.97 )
-
L-Flight
trf0032 Astra ShapeJPY 700 ( USD 4.45 )