Darts / 【Joker Driver】HYBRID GEMINI2 SLEEK
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 4BA |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
SWISS STORM SURGE POINT Black 30mm 340254JPY 2,000 ( USD 12.72 )
-
PICPIN
Deaf DJPY 770 ( USD 4.89 )
-
CONDOR
BEAK WITHOUT CUT 32mmJPY 1,680 ( USD 10.69 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT "ARCTIC REBIRTH" Han WoongHee MODELJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
L-Flight
flf4211 ShapeJPY 815 ( USD 5.18 )
-
general goods
A4 Clear file (Darts board)JPY 400 ( USD 2.54 )