Darts / 【Joker Driver】HYBRID ARIES2 SLEEK
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 4BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
Material: 90% tungsten
Length: 39mm
Maximum diameter: 7.3mm
Weight: 16.5g
Center of Gravity:Front
Standard:4BA
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
L-Flight
flf0122 Teardrop BlackJPY 590 ( USD 3.75 )
-
Harrows
["Aluminum"] has0711JPY 189 ( USD 1.19 )
-
Joker Driver
NEXUS18 HIGH LIMIT Scuderia CenterJPY 44,000 ( USD 279.96 )
-
unicorn
uns1601 Extra ShortJPY 189 ( USD 1.19 )
-
Joker Driver
HYBRID AQUARIUS2 SLEEK Black LimitedJPY 13,240 ( USD 84.24 )
-
L-Flight
flf2611 ShapeJPY 911 ( USD 5.79 )