Darts / 【Joker Driver】HYBRID PG SCORPIO Black Limited
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Length | 34.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Edge Sports
Master Flight msf2022 ShapeJPY 900 ( USD 5.73 )
-
COSMO DARTS
DRAGONJPY 13,200 ( USD 83.98 )
-
Edge Sports
eds0201JPY 503 ( USD 3.20 )
-
ULTIMA DARTS
uls0054 ShortJPY 293 ( USD 1.85 )
-
Joker Driver
NEXUS15 GAMBLER Scuderia FrontJPY 44,000 ( USD 279.96 )
-
Joker Driver
HYBRID PG PISCES PinkGoldJPY 13,240 ( USD 84.24 )