Darts / 【Joker Driver】HYBRID MK-H2013
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 38.0mm |
| Weight (barrel Only) | 15.1g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Shiro Maeshima Model Items
-
JOKER DRIVER
NEXUS MK-1 Sirou Maeshima ModelJPY 25,300 ( USD 160.97 )
-
Maeshima BARREL WORKS
Murasaki-ShikibuJPY 13,200 ( USD 83.98 )
-
L-Flight
flf4211 ShapeJPY 815 ( USD 5.18 )
-
Fit Flight
fif2612 FFJPY 907 ( USD 5.76 )
-
L-Flight
flf4201 StandardJPY 815 ( USD 5.18 )
-
Fit Flight
fif2611 ShapeJPY 907 ( USD 5.76 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Joker Driver
NEXUS06 DICE(Front)JPY 25,300 ( USD 160.97 )
-
Joker Driver
NEXUS03 POKER(Rear)JPY 25,300 ( USD 160.97 )
-
LARO
lrs0110JPY 440 ( USD 2.79 )
-
Joker Driver
NEXUS04 BLACK JACK 16.5(MidRear)JPY 25,300 ( USD 160.97 )
-
L-Flight
flf0260 RocketJPY 786 ( USD 4.99 )
-
L-Flight
flf0774 Standard PinkJPY 693 ( USD 4.40 )