Darts / 【Joker Driver】HYBRID PG PISCES2 STEEL
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.5mm |
| Weight (barrel Only) | 20.4g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Real Spec
rea1021JPY 6,380 ( USD 40.59 )
-
SHADE
Haruki Muramatsu Support T-SHIRT 2023 XLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
SHADE
shadow and truth. T-shirts blue LJPY 3,600 ( USD 22.90 )
-
SHADE
Bunny PRANKS T-shirts Ayaka Sasaki Model black&green SJPY 3,899 ( USD 24.80 )
-
SHADE
Mana Kawakami COLLABORATION T-SHIRT 2023 Black MJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
TARGET
POWER-SILVERLIGHT STEEL 24g 200260JPY 2,037 ( USD 12.95 )