Darts / 【SLOW HAND】Standard 90 SERIES Gold STOMP
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.14mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Edge Sports
Master Flight msf2079 ShapeJPY 900 ( USD 5.73 )
-
Edge Sports
edf0041 StandardJPY 314 ( USD 1.99 )
-
L-Flight
flf2759 RocketJPY 990 ( USD 6.29 )
-
L-Flight
flf1262 TeardropJPY 913 ( USD 5.80 )
-
Edge Sports
Master Flight msf4008 ShapeJPY 723 ( USD 4.59 )
-
Edge Sports
edf0082 ShapeJPY 314 ( USD 1.99 )