Darts / 【TARGET】Pro Player Colin Lloyd STEEL 21g 122140
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
COLIN LLOYD Model Items
-
TARGET
tad1151 Tungsten 90%JPY 12,048 ( USD 75.87 )
-
TARGET
tad1203 Tungsten 90% StraightJPY 10,267 ( USD 64.65 )
-
unicorn
Maestro Colin Lloyd 18g No3155JPY 5,657 ( USD 35.62 )
-
unicorn
Maestro Golden Colin Lloyd 18g No3048JPY 7,543 ( USD 47.50 )
-
TARGET
Pro Player Black Colin Lloyd STEEL 23g 122110JPY 11,509 ( USD 72.47 )
-
TARGET
Pro Player Black Colin Lloyd STEEL 21g 122100JPY 11,509 ( USD 72.47 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )