Darts / 【TARGET】Pro Player Deta Hedm STEEL 28g 123300
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 53.5mm |
| Weight (barrel Only) | 28.0g |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DETA HEDMAN Model Items
-
L-Flight
PRO Deta Hedman Model ver.2 shape KAMI MIXJPY 920 ( USD 5.79 )
-
one80
Deta Hedman HD steel 22gJPY 7,945 ( USD 50.03 )
-
TARGET
Pro Player Black Deta Hedm STEEL 28g 123300JPY 11,509 ( USD 72.47 )
-
one80
Deta Hedman HD 18gJPY 9,000 ( USD 56.68 )
-
L-Flight
EZ Deta Hedman Model ver.2 standard BlackJPY 880 ( USD 5.53 )
-
L-Flight
PRO Deta Hedman Model Ver.3 Shape KAMI MIXJPY 920 ( USD 5.79 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )