Darts / 【TARGET】Pro Player Mark Walsh STEEL 22g 122690
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Diamond Cut |
| Length | 45.5mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
MARK WALSH Model Items
-
TARGET
tad1145 Tungsten 90%JPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
TARGET
Pro Player Black Mark Walsh STEEL 26g 122740JPY 11,509 ( USD 73.22 )
-
TARGET
Pro Player Stone Black Mark Walsh STEEL 22g 122660JPY 11,509 ( USD 73.22 )
-
TARGET
Pro Player Black Mark Walsh STEEL 22g 122720JPY 11,509 ( USD 73.22 )
-
TARGET
Pro Player Mark Walsh STEEL 22g 122690JPY 9,167 ( USD 58.32 )
-
TARGET
Pro Player Stone Black Mark Walsh 122770JPY 12,048 ( USD 76.65 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )