Darts / 【DYNASTY】dnd0081 Tungsten 90%超過 Straight
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Straight |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Park Hyunchul Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE JUJAK AWAKEN Park Hyunchul Model 2BAJPY 15,800 ( USD 98.86 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"JUJAK-ASCENSION45-"Park HyunchulJPY 14,800 ( USD 92.60 )
-
FlightL×DYNASTY
Park Hyunchul ver.4 Shape RedJPY 850 ( USD 5.31 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"JUJAK First evolution"Park Hyunchul Model 2BAJPY 9,799 ( USD 61.32 )
-
L-Flight×DYNASTY
PRO Jon Model Standard KAMI Black MIXJPY 950 ( USD 5.94 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"JUJAK-ASCENSION48-"Park HyunchulJPY 14,800 ( USD 92.60 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )