Darts / 【TRiNiDAD】Gomez Type4
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRiNiDAD |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
Expected at JPY 159.72 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/30 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Yuki Yamada Model Items
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model WA-EN Small Short Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879 ( USD 11.75 )
-
TRiNiDAD×TIGA
GOMECHU3JPY 14,800 ( USD 92.66 )
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model WA-EN Small Long Clear SandJPY 1,879 ( USD 11.75 )
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model WA-EN Standard Short Clear SandJPY 1,879 ( USD 11.75 )
-
TRiNiDAD
Undisputed Gomez Type16 Yuki Yamada Model Steel 22.8gJPY 14,800 ( USD 92.66 )
-
CONDOR
AXE WA-EN Yuki Yamada Model Small Short Clear RedJPY 1,879 ( USD 11.75 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.64 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.31 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.64 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.64 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.18 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.25 )