Darts / 【TRIPLEIGHT】trd1102 Tungsten 90% Less Than Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRIPLEIGHT |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
SHADE
SHADE LOGO Parker 2020 XLJPY 6,800 ( USD 43.26 )
-
MASTER STROKE
T-shirts Yasuyoshi Matsumoto ver.1 Black XXLJPY 3,870 ( USD 24.62 )
-
SHOT!
Aluminium Bottle Opener Red (I LOVE DARTS)JPY 509 ( USD 3.23 )
-
TARGET
BOLIDE 05 SWISS POINT STEEL 24g 190064JPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
unicorn
Contender James Wade 20g No3174JPY 5,029 ( USD 31.99 )
-
PICPIN
Hitsudan BJPY 770 ( USD 4.89 )