Darts / 【TRIPLEIGHT】Jonny Type4.5 ACUTE
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRIPLEIGHT |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 36.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 4BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Kenichi Ajiki Model Items
-
SHADE
STAY WILD T-shirt Kenichi Ajiki model navy XSJPY 3,900 ( USD 24.57 )
-
DYNASTY
KATANA JONIKEN 3 Kenichi Anjiki Model No.5JPY 13,800 ( USD 86.94 )
-
SHADE
Jonny’s Camp T-shirts Kenichi Ajiki Model navy SJPY 3,899 ( USD 24.56 )
-
SHADE
Jonny’s Camp T-shirts Kenichi Ajiki Model navy XSJPY 3,899 ( USD 24.56 )
-
COSMODARTS
Mai Hamano Model 2BAJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
DYNASTY
KATANA JONIKEN 3 Kenichi Anjiki Model 2BAJPY 13,800 ( USD 86.94 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )