Darts / 【Harrows】had2001 Tungsten 90% Less Than Straight
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 48.2mm |
| Weight (barrel Only) | 14.8g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Harrows
had0911 Tungsten 90% Less Than TorpedoJPY 4,400 ( USD 27.99 )
-
cra0100 JPY 1,048 ( USD 6.66 )
-
S4
GaiaJPY 7,124 ( USD 45.33 )
-
Fit
GEAR Shaft fis7001 ["Normal"] [] ClearJPY 870 ( USD 5.53 )
-
harrows
Mardle's MATCHPLAY Bristle BoardJPY 7,945 ( USD 50.54 )
-
Fit Flight
Flight Case fic0101 WhiteJPY 1,320 ( USD 8.39 )