Darts / 【Harrows】had0902 Tungsten 90% Less Than Straight
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 15.4g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
L-Flight
EZ Ryusei Azemoto Model ver.1 Shape BlackJPY 990 ( USD 6.29 )
-
GSD
Natsumi Iwata Collaboration T-shirt 2020/summer white LJPY 3,500 ( USD 22.26 )
-
Real Spec
ARM SUPPORTER Black×Red RIGHT LJPY 5,280 ( USD 33.59 )
-
DOLPHIN
4BATip BlackJPY 524 ( USD 3.33 )
-
DOLPHIN
4BATip LightBlueJPY 524 ( USD 3.33 )
-
TINY BARRELS
NewerJPY 13,619 ( USD 86.64 )