Darts / 【Harrows】had0922 Tungsten 90% Less Than Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 15.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
S4
FineJPY 7,124 ( USD 45.33 )
-
Harrows
CLIC Standard gradation Water Pink MediumJPY 660 ( USD 4.19 )
-
Bull's
AXX Point Long GreenJPY 6,925 ( USD 44.06 )
-
CAMEO
Coin Case cac1221 BlackJPY 1,027 ( USD 6.53 )
-
L-Style L-Shaft Straight Rock Gradation Clear X Orange 190 JPY 1,020 ( USD 6.49 )
-
DMC×888
Stainless MaverickJPY 2,852 ( USD 18.13 )