Darts / 【harrows】ICE TUNDRA 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Vcut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Fit
["Titanium"] fis0471 ["Spin"] ShortJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
L-shaft
L Shaft fls1121 ["Straight"] [] WhiteJPY 1,020 ( USD 6.49 )
-
L-shaft
L Shaft fls0172 ["Slim"] ["Silent"] ClearJPY 1,100 ( USD 6.99 )
-
csa0901 JPY 1,048 ( USD 6.66 )
-
TIGA
Sonic38 18gJPY 9,574 ( USD 60.91 )
-
unicorn
Long turquoiseJPY 5,500 ( USD 34.99 )