Darts / prd0032 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Fit
["Titanium"] fis0821 ["Slim"] []JPY 11,550 ( USD 73.49 )
-
unicorn
uns1708 ShortJPY 251 ( USD 1.59 )
-
STEAL
stc0147 BrownJPY 10,780 ( USD 68.58 )
-
Fit
GEAR Shaft fis6161 ["Slim"] [] ClearJPY 870 ( USD 5.53 )
-
Doron
RECOVERY SOCKS S(Black)JPY 5,060 ( USD 32.18 )
-
L-Flight
flf0881 ShapeJPY 712 ( USD 4.53 )