Darts / pmd0002 Tungsten 90% Less Than Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 15.8g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
one80
Reflex Conversion Point Type FJPY 1,680 ( USD 10.69 )
-
CAMEO
Coin Case cac1055 WhiteJPY 1,027 ( USD 6.53 )
-
G's DARTS
Black Coating NUNOJPY 10,695 ( USD 68.04 )
-
TARGET
RVB 95 Raymond van Barneveld G2 SOFT 17g 100158JPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
PICPIN
Pastel Color CJPY 770 ( USD 4.89 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT TYPE PERSEUS・DR RYUSEI AZEMOTO MODEL 2BA 17.5gJPY 15,800 ( USD 100.52 )