Darts / 【MONSTER】FLARE
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut |
| Length | 36.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.2g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )
Recently checked items
-
TARGET
taf0132 StandardJPY 275 ( USD 1.72 )
-
TARGET
taf0134 StandardJPY 275 ( USD 1.72 )
-
MONSTER
ANASTASIA 2BA 18gJPY 13,750 ( USD 86.59 )
-
TARGET
TAKOMA WALLET 125820JPY 2,380 ( USD 14.98 )
-
TARGET
BOA CASE Gray/Light Gray 450142JPY 5,480 ( USD 34.50 )
-
TARGET
THE BULLET STEPHEN BUNTING MODEL 80% STEEL 21g 101350JPY 6,926 ( USD 43.61 )