Darts / 【MONSTER】RAPIER 2 NO GROOVE STEEL
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | No Groove |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.4g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Haruki Muramatsu Model Items
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model SWISS POINT 23g 191015JPY 24,800 ( USD 157.79 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model SWISS POINT 25g 191016JPY 24,800 ( USD 157.79 )
-
TARGET
RISING SUN G9 NO GROOVE HARUKI MURAMATSU Model 2BA 210441JPY 17,800 ( USD 113.25 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Standard Medium White 410281JPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 6th Haruki MuramatsuJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Standard Intermediate White 410280JPY 1,879 ( USD 11.95 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )