Darts / 【MONSTER】Replica Brass Darts RAPIER Blue
SPEC
| Category | Soft-tip Darts(brass) |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Brass |
| Shape | Torpedo |
| Cut | No Groove |
| Length | 49.0mm |
| Weight (barrel Only) | 15.6g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 8.4mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Haruki Muramatsu Model Items
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Standard Medium White 410281JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN HARUKI MURAMATSU Model Shape Medium MIX 410217JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
TEAM PRO HARUKI MURAMATSU BRASS STEEL 18.5g 170021JPY 3,199 ( USD 20.15 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model 2BA 210496JPY 18,480 ( USD 116.38 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN HARUKI MURAMATSU Model Shape Short MIX 410215JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
RISING SUN G9 HARUKI MURAMATSU Model No.5 210432JPY 17,800 ( USD 112.10 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )