Darts / rud0601 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 38.1mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
rud0901 Tungsten 90% Torpedo JPY 15,714 ( USD 99.99 )
-
infinity Balance
bracelets GOLD version Pink MJPY 5,500 ( USD 34.99 )
-
RYU
WyvernJPY 5,798 ( USD 36.88 )
-
Real Spec
ARM SUPPORTER Black×Red RIGHT LJPY 5,280 ( USD 33.59 )
-
DOLPHIN
4BATip BlackJPY 524 ( USD 3.33 )
-
DOLPHIN
4BATip LightBlueJPY 524 ( USD 3.33 )