Darts / 【Green Room】grd0509 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Green Room |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Double Ring Cut |
| Length | 36.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
L-style
Flight Case cac0523 BlackJPY 943 ( USD 5.99 )
-
otc0002 Silver JPY 3,771 ( USD 23.99 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE JUJAK PARK HYUNCHUL model STEELJPY 9,799 ( USD 62.34 )
-
TARGET
REBEL REBORN LUMIERE 2.0 Hideaki Hasumi modelJPY 9,200 ( USD 58.53 )
-
dsc0003 D- JPY 3,960 ( USD 25.19 )
-
tic0007 Black JPY 3,980 ( USD 25.32 )