Darts / 【GRRM】Nusa Dua
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Green Room |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Triple ring cut , Micro Cut , Wave cut ( Scalloped cut,Ripple cut ) , Mulch Cut |
| Length | 37.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Shot
Iyo Mathumoto Model BLACK TITANIUM 2BA 20gJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
ULTIMA DARTS
uls0642 Short WhiteJPY 314 ( USD 1.99 )
-
ULTIMA DARTS
uls0711 WhiteJPY 314 ( USD 1.99 )
-
uta0001 Silver JPY 5,762 ( USD 36.66 )
-
L-style
Flight Case flc0184 PinkJPY 943 ( USD 5.99 )
-
GRRM
Star Light 1.1JPY 13,750 ( USD 87.48 )