Darts / 【EDGE SPORTS】1st Barrel MACBETH
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | Edge Sports |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut |
| Length | 32.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 7.7mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
JokerDriver
T-SHIRTS stealth XLJPY 3,960 ( USD 25.19 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE JUJAK-ASCENSION45- Park Hyunchul SteelJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
MASTER STROKE
GLICO Aloha shirt Yasutoshi Matsumoto Model Blue 3LJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
CAMEO
DRESS SLEEVE CROSS BROWNJPY 2,036 ( USD 12.94 )
-
Edge Sports
eds0314JPY 712 ( USD 4.53 )
-
SHADE
PLAYER Face Towel 2025 Shunpei NogeJPY 3,000 ( USD 19.08 )