Darts / 【Ultima】INNOCENCE EXCORE(4BA)
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | ULTIMA DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 4BA |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Keita Ono Model Items
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 6th Keita OnoJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS Keita Ono setJPY 7,480 ( USD 47.58 )
-
TARGET
SOLO GENERATION-5 Keita Ono Model S-DARTS 20th Anniversary Limited EditionJPY 14,100 ( USD 89.71 )
-
8FLIGHT
Keita OnoJPY 935 ( USD 5.94 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 3rd Keita OnoJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
SHADE
Player collaboration pin badge Keita OnoJPY 1,500 ( USD 9.53 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
LOADOUT LUKE LITTLER Model 2BA 210383JPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
DYNASTY
KATANA JUKKAKUJPY 9,799 ( USD 62.34 )
-
CAMEO
GARMENT NB LAYERED CarvingJPY 7,998 ( USD 50.88 )
-
SHADE
Mikuru Suzuki Support T-SHIRT 2023 XXLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
TARGET
K-FLEX THE NUKE Luke Littler Model Standard Medium Black 410115JPY 2,480 ( USD 15.77 )
-
L-Flight × GLIMSTER
PRO Tiger ShapeJPY 998 ( USD 6.34 )