Darts / 【ASUKA】KE95-Krenewal
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | ASUKA DARTS |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Yuya Higuchi Model Items
-
TARGET
REBEL REBORN WAYFARER Yuya Higuchi ModelJPY 9,200 ( USD 58.36 )
-
Flight-L
Yuya Higuchi Model ver.3 shape naturalJPY 880 ( USD 5.57 )
-
ASUKA DARTS
asd0052 Tungsten 90% TorpedoJPY 13,200 ( USD 83.74 )
-
TARGET
BLACK MARQUE DANCING DUCK G4 YUYA HIGUCHI Model 2BA 210428JPY 14,000 ( USD 88.82 )
-
TARGET
BLACK MARQUE DANCING DUCK G4 YUYA HIGUCHI Model SWISS POINT 190534JPY 14,000 ( USD 88.82 )
-
TARGET
REBEL REBORN WAYFARER STEEL TIP Yuya Higuchi ModelJPY 9,167 ( USD 58.15 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
SANGREAL
Bandiera Tomoya Tsumura Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400 ( USD 97.70 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )