Darts / 【D.craft】Bomber Black
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | D.craft |
| Materials | Aluminum |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 36.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 20.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Edge Sports
edf0011 StandardJPY 314 ( USD 1.99 )
-
Edge Sports
Master Flight msf2019 ShapeJPY 900 ( USD 5.73 )
-
Fit Flight
fif0405 StandardJPY 712 ( USD 4.53 )
-
JOKER DRIVER
joc0031 RedJPY 6,600 ( USD 41.98 )
-
S-DARTS
tgp0704 XlJPY 3,854 ( USD 24.51 )
-
Bull's
Longlife Point Short RedJPY 1,018 ( USD 6.47 )