Darts / 【unicorn】cc675 Red 20g No3652
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 50.5mm |
| Weight (barrel Only) | 17.9g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.3mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Harrows
KERAMIC SHAFT INTERMIDIATE GUNMETALJPY 990 ( USD 6.29 )
-
SHADE
Kenichi Ajiki COLLABORATION T-SHIRT 2023 Navy MJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
TARGET
POWER 8ZERO G2 steel 26g 190008JPY 7,599 ( USD 48.35 )
-
SHADE
Mana Kawakami COLLABO T-shirt 2022 Sand beige XXLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
infinity Balance
bracelets GOLD version Clear L 700JPY 7,700 ( USD 48.99 )
-
harrows
PRIME flight 7510JPY 489 ( USD 3.11 )